Pradžia Kaip mes dirbame

Jūs užsakote degustaciją +370 620 22230

Jeigu dar neatradote tobulo kavos skonio, mes Jums padėsime tai padaryti. Kavos degustacijų metu turėsite galimybę paragauti skirtingų kavų, papasakosime Jums apie kavos rūšis, pasidalinsime ilgamete kavos ruošimo patirtimi, atsakysime į Jums rūpimus klausimus.

 

 

Pateikiame optimaliausią pasiūlymą atsižvelgdami į Jūsų poreikius

Po konsultacijos ar degustacijos parengiame individualų pasiūlymą, atsižvelgdami į Jūsų poreikius, pateikiame Jums optimaliausią kainos variantą.  Kavaverslui.lt tai ne tik kava, tai skani kava!

 

 

Sureguliuojame kavos ruošimo aparatą

Mums svarbūs Jūsų poreikiai, tad skiriame daug dėmesio ne tik produktų, bet ir aptarnavimo kokybei. Nesvarbu, ar kavos ruošimo aparatą įsigysite pas mus, ar jau jį turite, mes paruošiame ir prižiūrime kavos aparatą taip, kad jūs visada galėtumėte mėgautis skania ir kvapnia kava.

 

 

Sugedusį kavos aparatą keičiame laikinu

Suprantame, koks svarbus vaidmuo įmonėje atitenka kavai, norint užtikrinti sklandų darbą ir svečių priėmimą kiekvieną dieną, todėl, jei sugedo Jūsų kavos aparatas, mes jį pakeisime laikinu. Mūsų tikslas – taupyti brangų klientų laiką.

 

 

Jums telieka mėgautis gardžia kava

Jums lieka tik mėgautis gardžia kava, nes mūsų misija – užtikrinti nuolatinį ir sklandų kavos tiekimą , taupyti brangų klientų laiką pasirūpinant skanios kavos puodeliu kiekvieną dieną.

Mumis pasitiki:

kavaverslui.lt

Kavaverslui.lt komandos tikslas – pasirūpinti skania kava, sklandžiu Jūsų kavos aparato darbu ir greitu produkcijos pristatymu. Mes pasiūlysime Jums individualias degustacijas, platų žinomų prekinių ženklų asortimentą ir kokybišką bei Jūsų poreikius atitinkantį aptarnavimą.

Kontaktai

Sandraugos g. 23, LT- 52102, Kaunas

+370 616 88820

info@kavaverslui.lt

Klientų aptarnavimo laikas:
I - V 8.00 - 17.00 val.

Facebook paskyra

Rekvizitai

UAB  „Daisena“
Įmonės kodas: 134809846
PVM mokėtojo kodas: LT348098419
A/s LT687044060003102001
Bankas: SEB bankas

  TOP