Pradžia Apie

KOKYBIŠKOS kavos pertraukėlės nauda

 

Skani kavos pertraukėlė yra daugiau nei tik energijos pliūpsnis Jūsų komandai. Kruopščiai ir apgalvotai pagal Jūsų skonį atrinkta kava leis mėgautis darnia kolektyvine atmosfera.

 

Kavaverslui-kokybiška-petrauka                  Motyvuotas-kolektyvas-kavaverslui                     darbuotoju-produktyvumas-kavaverslui

 

  • Kavos pertraukėlės metu yra užmezgami bendradarbiavimo santykiai tiek tarp kolegų tiek tarp įmonės vadovų ir darbuotojų.
  • Kolektyvas liks patenkintas specialiai jiems pritaikytu optimaliu kavos pasiūlymu ir įvertins kokybiškos kavos pertraukėlės naudą.
  • Darbuotojų produktyvumui didelę įtaką turi bendravimas su kolegomis. Trumpos pertraukėlės, kurių metu geriama kava ar arbata, skatina motyvaciją ir didesnį darbo našumą.

 

apie-kava-kavaverslui.lt Pasidalinsime patarimais ir žiniomis apie kavą.
asortimentas-kavaverslui Pasiūlysime pilną kavų, arbatų, saldumynų, užkandžių bei palydinčių prekių asortimentą.
kavaverslui-staigmena Praskaidrinsime Jūsų rutiną staigmenomis ir dovanomis.
greitas-pristatymas-kavaverslui-i-namus Greitai ir kokybiškai pristatysime Jūsų užsakymus.

 

Informacija:

Įkurta: nuo 2001 m. sėkmingai organizuojam kavos degustacijas, bei atstovaujam Lietuvoje ir pasaulyje pripažintus prekinius ženklus.
Misija: Mūsų misija – užtikrinti nuolatinį ir sklandų kavos tiekimą Jūsų įmonei, taupyti brangų klientų laiką pasirūpinant skanios kavos puodeliu.
Apie: kavaverslui.lt tai ne tik kava, tai požiūris į kliento poreikius!

• Mūsų tikslas – taupyti brangų klientų laiką;
• Profesionali komanda pasiūlys patogų prekių užsakymą ir greitą jų pristatymą.

Įmonės apžvalga:

Klientams pristatome platų prekių asortimentą pradedant kavos pupelėmis, malta kava ar arbata, baigiant kavos aparatais. Siūlome daug dovanų idėjų, tiems kurie nori nustebinti artimuosius, draugus, bendradarbius ar verslo partnerius. Siūlome mėgautis skania kava ir Jūsų darbe!

Mums svarbūs Jūsų poreikiai, tad skiriame daug dėmesio ne tik produktų, bet ir aptarnavimo kokybei. Stengiamės, kad Jūsų šventės, konferencijos ir susitikimai būtų ne tik įdomūs, bet ir kvepiantys šviežiai ruošta kava. Užtikriname kavos, arbatos ir kt. produktų greitą pristatymą ir kavos įrangos priežiūrą Jūsų darbovietėse, greitus ir išsamius atsakymus į iškilusius klausimus.  Mūsų tikslas, ne tik pradžiuginti klientus skania kava, tačiau ir sukurti jaukią aplinką, bei galimybę bent trumpam pabėgti nuo kasdienybės mėgaujantis tik sau skirta akimirka 🙂

Kavaverslui.lt produktai

Mūsų kava: AROMA PLATINUM Strong Intense Brown Label, AROMA PLATINUM Business Class Black Label, AROMA PLATINUM Espresso Red Label, AROMA PLATINUM Moka Class Green Label, AROMA PLATINUM Colombian Arabika, AROMA GOLD Espresso, AROMA GOLD Caffe Crema, AROMA GOLD Business, LOFBERGS LILA Medium Roast, JULIUS MEINL Prasident Blend, JULIUS MEINL Espresso Wiener Art.
Arbata: Greenfield, Loyd, Tess.
Saldumynai ir užkandžiai: Schogetten, Laima, Kalev, Selga, BOSO Snack, Taffel.

Mumis pasitiki:

kavaverslui.lt

Kavaverslui.lt komandos tikslas – pasirūpinti skania kava, sklandžiu Jūsų kavos aparato darbu ir greitu produkcijos pristatymu. Mes pasiūlysime Jums individualias degustacijas, platų žinomų prekinių ženklų asortimentą ir kokybišką bei Jūsų poreikius atitinkantį aptarnavimą.

Kontaktai

Sandraugos g. 23, LT- 52102, Kaunas

+370 616 88820

info@kavaverslui.lt

Klientų aptarnavimo laikas:
I - V 8.00 - 17.00 val.

Facebook paskyra

Rekvizitai

UAB  „Daisena“
Įmonės kodas: 134809846
PVM mokėtojo kodas: LT348098419
A/s LT687044060003102001
Bankas: SEB bankas

  Į viršų