Šventinės dovanos iki 15 EUR

 

Šventinis laikotarpis puikus metas trumpam sustoti ir daugiau dėmesio skirti bendradarbiams, artimiesiems ar draugams. Tai laikas, kai stengiamės kuo dažniau atrasti laisvą minutę, tad padaugėja susitikimų, užsukimų į svečius ar svečių užsukimų į namus. Visgi, niekam ne paslaptis, kad šis laikotarpis nors gražus ir jaukus, tačiau ne itin pigus.  Tiems, su kuriais susitinkame, norime padovanoti bent mažą dovanėlę, o nors ir mažos, susumavus visas – jos tampa tikra prabanga! Kad šventės nebūtų labai skaudžios jūsų piniginei, dalinamės idėjomis, kokios šventinės dovanos tiks ir patiks jūsų kolegoms, draugams ar artimiesiems, tačiau kainuos mažiau nei 15 EUR.

BOSO SNACKS rinkinys laisvalaikiui

BOSO SNACKS zalias rinkinys riesutai ir maikute

Šventinės dovanos bosams

Tikras galvos skausmas išrinkti dovaną artimiesiems, bet darbdaviams dar sudėtingiau. Ką nupirkti, kad būtų ne tik gražu, naudinga ir įdomu, tačiau ir ne per daug brangu? Šykščiam pasirodyti taip pat niekam nesinori. Turbūt dauguma žmonių susiduria su šiuo galvos skausmu… Tikram bosui, pati geriausia dovana tikro BOSO laisvalaikio rinkinys, kuris ne tik atkreips dėmesį, tačiau ir bus puikiai panaudojamas! Už €9.32 bus padovanotas įdomus ir nenusibodęs dalykas, o jei norisi šiek tiek daugiau paišlaidauti BOSO laisvalaikio rinkinys su pasirinktos spalvos marškinėliais už €15.37  tikrai neliks nugrūstas į stalčių.

Arbatu-rinkinys-GREENFIELD-120-vnt

 

Nenuskriauskime ir kolegų

Kai vadovams dovanos išrinktos, negalima pamiršti ir kolegų. Dėl dovanų skirtų bendradarbiams daugeliui taip pat tenka rimtai pasukti galvą… Su šiais žmonėmis praleidžiame itin daug laiko, tad nesinori dovanoti tai, ko ir patys nenorėtume gauti dovanų. Visgi ir itin asmeniški dalykai tokia proga nebūtų pats geriausias pasirinkimas. Puiki ir ne itin brangi alternatyva dideli arbatų rinkiniai. Jei žinote, kad kolega rytais geria arbatą, tačiau nepamenate kokią – rinkiniuose jis ar ji tikrai ras patį tinkamiausią variantą. Pavyzdžiui 30 skirtingų „Greenfield“ arbatų  rinkinys  ne tik atrodys solidžiai, tačiau patiks net išrankiausiems. O tokios šventinės dovanos puikiai tinka ne tik kolegoms, tačiau ir visam kolektyvui!

TESS-arbata-su-puodeliu

 

Šventinės dovanos damoms

Mamos, močiutės, tetos ar kolegės – visas jas norime pasveikinti bei pradžiuginti, ne tik gražiomis, tačiau ir naudingomis dovanomis. Tačiau dažnai pasimetame tarp didelio kiekio įvairių prekių parduotuvių lentynose ir nusprendžiame nupirkti tai, kas pasitaiko po ranka. Šie sprendimai kartais būna ne itin originalūs ir nelabai naudingi. Taip mylimos damos dovanų gauna dar vieną staltiesę, žvakidę arba vazą. Norint išvengti ne itin praktiškų ir brangių dovanų, galima rinktis tokius dalykus, kaip „Tess” arbatos rinkinys su puodeliu. Smagu, kai gavus dovaną nereikia sukti galvos kur ją padėti arba kam panaudoti. Jaukus ir patogus puodelis tikrai ras vietą kiekvienuose namuose, o skirtingos arbatos rūšys įtiks net itin išrankioms moterims. Šventinės dovanos turi kurti džiaugsmą, o kai jų kaina €5.59 nesidžiaugti neįmanoma!

 

LOYD-su-puodeliuDovanos paaugliams

Išrinkti naudingas, įdomias ir visiems patinkančias dovanas tikras menas, nes šventinės dovanos gali tapti tikru galvos skausmu…  Tai laiko ir kruopštumo reikalaujanti veikla. Visgi išrinkti dovanas suaugusiems nors sunku, bet įdėjus šiek tiek pastangų įmanoma, tačiau išrinkti paaugliams – kartais atrodo misija neįmanoma. Sunku suprasti, kokius dalykus jie mėgsta, kas madinga ir įdomu tokio amžiaus jaunimui. O ir per daug išlaidauti nesinori, jei nėra aišku, ar tas daiktas bus panaudotas. Tad tokioje sudėtingoje situacijoje išeitis gali būti tai  – „LOYD” arbatos rinkinys, kuriame yra ir madingas puodelis su šiaudeliu. Žaisminga ir įdomi dovana, neliks nepastebėta, o prie jo esančios arbatos bus puikiai panaudotos išbandant šio puodelio privalumus. Tokia dovana jums kainuos €3.62.

Jei vis dar sukate galvą ką padovanoti bosui, bendradarbiams, draugams ar artimiesiems, tačiau nenorite labai išlaidauti, tikimės, kad šis dovanų sąrašas padės surasti aukso viduriuką. Nors šventiniu laikotarpiu svarbiausia laikas, kurį praleidžiame kartu, visgi smagu nustebinti mums brangius žmones!