Džiaugiamės galėdami dalyvauti įdomiuose renginiuose ir jų metu pavaišinti svečius AROMA PLATINUM kava, pabendrauti ne tik su esamais, tačiau ir būsimais klientais. Vienas tokių renginių vyko Kaune ir sukvietė marketingo srities specialistus iš visos Lietuvos. Jau 13 metų egzistuojančios Lietuvos marketingo asociacijos (LiMA) organizuotame renginyje „LiMA Day Kaunas 2017. Marketinge kaip kine: geros istorijos (nebe) pakanka”, kavaverslui.lt komanda pristatė savo teikiamas paslaugas ir kavos rūšių įvairovę. Taip pat renginio dalyviai galėjo paragauti šviežiai maltos, kvapnios kavos bei sužinoti daug įdomios informacijos apie kavą ir jos rūšis.

 

Istorija tarsi tiltas tarp prekės ženklo ir vartotojo

Renginyje „LiMA Day Kaunas 2017“ dalyvavo daugiau kaip 400 marketingo specialistų. Su jais sėkmės istorijomis dalinosi žmonės, sukūrę garsiausius šių metų marketinginius projektus. Taip pat buvo apžvelgiami pasikeitimai ir inovacijos socialinių tinklų srityje, pateikiami naudingi patarimai, kaip patobulinti savo įmonių komunikaciją su vartotojais. Vis dėlto, daugiausiai dėmesio buvo skiriama istorijoms, kurias kuria prekiniai ženklai, analizuojama ką jie nori pasakyti savo klientams.  Juk istorija tarsi tiltas tarp prekės ženklo ir vartotojo, tačiau tik geriausios pavergia vartotojų širdis ir protus.

 

Kavaverslui.lt komanda renginyje „LiMA Day Kaunas 2017“ kvietė ne tik paragauti kavos

Kavaverslui.lt komanda su renginio dalyviais dalinosi įdomia informacija apie kavą ir jos gamybą, taip pat pristatė dvi kavos rūšis, kuriomis galėjo pasimėgauti visi norintys. Mūsų komandą galima pamatyti įvairiuose renginiuose visoje Lietuvoje, taip pat ir Jūsų įmonėse. Džiaugiamės galimybėmis apsilankyti jūsų darbovietėse ir supažindinti Jus su kavos pasaulio subtilybėmis, atsakyti į aktualius klausimus susijusius su kava ir jos gamyba ir, žinoma,  pristatyti platų savo kavos asortimentą.

 

Kavos degustacijos Jūsų darbe

Savo klientams ir įmonėms susidomėjusiomis mūsų veikla, organizuojame nemokamas degustacijas, kurių metu ne tik supažindiname su kavos pasauliu, tačiau suteikiame galimybę pasimėgauti skirtingomis kavos rūšimis. Jų metu taip pat papasakojame, kaip  išsirinkti Jūsų skoniui tinkamą kavą, pasakojame ir parodome, kaip tinkamai ją paruošti, susipažindiname su naujais kavos skoniais, poskoniais ir aromatais. Šios degustacijos puiki galimybė ne tik paragauti turtingo skonio skirtingų kavos rūšių, tačiau ir geriau susipažinti su kavos pasauliu.

Daugiau informacijos apie degustacijas ir  kavos asortimentą rasite mūsų puslapyje.