Ar dažnai tenka susidurti su problema, kai norisi arba reikia kam nors dovanoti dovaną, tačiau niekaip nepavyksta sugalvoti kokia ji galėtų būti? Dažniausiai taip nutinka, kai dovanos renkamos verslo partneriams, kolegoms, darbdaviams arba ne itin gerai pažįstamiems žmonėms. Tokios dovanos turi būti neįpareigojančios ir universalios. Niekam nesinori padovanoti to, kas kauptų dulkes lentynose. Taigi ką daryti, kai nežinai ką dovanoti?

Visada galima pabandyti

Jei nebijote rizikuoti, visada galima dovanoti knygą, puodelį, žvakę ar rašiklį. Tačiau bėda ta, kad ne visi skaito knygas, o jei ir skaito sunku sužinoti kokį literatūros žanrą mėgsta. Niekas nenori gauti knygos, kurios taip niekada ir neatsivers. Puodeliai, šaukšteliai ar lėkštutės, gana praktiška dovana, tačiau tai itin dažnai dovanojami dalykai, tad su šia idėja išsiskirti būtų sunku… Žvakės asocijuojasi su ramybe ir jaukumu, tačiau pabandykite prisiminti, kaip dažnai tokias dovanas gaunate jūs ir kaip dažnai jas panaudojate. Geri parkeriai ir rašikliai itin vertinga dovana, visgi juos naudojantys žmonės greičiausiai ir be jūsų pagalbos bus juos įsigiję, o ir gerų rašiklių kainos dažnai būna itin didelės…

Raskite alternatyvą ir dovanoti naudingą dalyką

Tik nemanykite, kad nepavyks surasti tinkamos dovanos. Visada galima rinktis tai, kas greičiausiai nepaliks abejingų – maistą. Saldumynai, užkandžiai, kava ar arbata puikus pasirinkimas nežinantiems ką dovanoti. Šie dalykai universalūs, tinka tiek moterims, tiek vyrams, vaikams ar senjorams, draugams bei vadovams. Didelis pliusas ir tai, kad juos galima itin gražiai supakuoti bei estetiškai pateikti ir jie tikrai nerinks dulkių lentynose.

Jau visai ne už kalnų diena, kai galėsime panaudoti savo išmonę renkant dovanas, kadangi artėja BOSO diena! Nors dažnai darbai veja darbus, be vadovų darbai apskritai būtų sunkiai įsivaizduojami. Dauguma tai puikiai supranta ir nori padėkoti savo vadovams  už motyvaciją, supratimą, įkvėpimą ir pagalbą, o BOSO diena bus pati geriausia proga tai padaryti. Kaip bebūtų, jei dar nesugalvojote, kokia dovana labiausiai tiktų jūsų bosui, skubame į pagalbą su puikiomis dovanų idėjomis. Kiekvieną vadovą tikrai nustebins tikro BOSO rinkinys, arba rinkinys BOSO laisvalaikiui.