Kiekviena kavos pupelių rūšis pasižymi unikalia kilme ir yra kruopščiai užauginta žmonių, kuriems kava – visas jų gyvenimas. Pupelės kavoms AROMA GOLD ir AROMA PLATINUM yra perkamos tik iš žinomų  kavos augintojų visame pasaulyje, daugiausiai – iš Pietų ir Centrinės Amerikos. Kruopščiai prižiūrima kava, pasižymi aukšta kokybe ir unikaliu skoniu, kurį lemia aukštikalnių klimatas ir dirva. Su meile užauginta kava išsiskiria subtiliu aromatu ir įsimintinu skoniu, yra pritaikyta naudoti tiek namuose, tiek profesionaliame sektoriuje. Kruopščiai užaugintos, šviežios ir aromatingos kavos pupelės, puikiai tinka kavos pertraukėlei ar nuostabiai dienos pradžiai. Turbūt daugelis neįsivaizduoja savo dienos be puodelio šio kvapnaus gėrimo, tad svarbu atkreipti dėmesį, kad šis gėrimas būtų kokybiškas.

Kas daro įtaką kavos skoniui?

Kavos, kaip ir vyno, skoniui bei aromatui įtaką turi ne tik kavos pupelių rūšys ir jų paruošimas. Saulė, drėgmė, plantacijų, kuriose jos buvo auginamos, aukštis ir dirvožemis nulemia įvairialypę aromatų gamą, kuri savo turtingumu pralenkia netgi vyną. Ar teko girdėti, kad patyrę degustatoriai vyne išskiria apie 400 aromatų, tačiau kavoje jų galima surasti net iki 900! Kavos aromatas labai svarbi jos sudedamoji dalis, o kadangi jį lemia ir auginimo vietovė, labai svarbu atkreipti į ją dėmesį. Pavyzdžiui ar teko girdėti, kad kavos pupelės gauna itin subtilų poskonį, kai būna užaugintos vulkaninės kilmės dirvožemyje? Rinktiniai ūkiai padeda visada gauti tik aukščiausios kokybės kavos pupeles. 

Rinktiniai ūkiai – kelias į sėkmę

Todėl norėdami sukurti turtingą  kavų AROMA GOLD ir AROMA PLATINUM skonį, nuolat ieškome geriausiai savo darbą išmanančių kavos augintojų. Mūsų žalios kavos pirkėjai pažįsta kiekvieną jų, todėl galime kontroliuoti kavos kokybę jau nuo kavamedžio pasodinimo iki pakuotės lentynoje. Pirkdami kavos pupeles tiesiai iš kavos gamintojų, siekiame ne tik atrasti geriausios kokybės kavos pupeles, bet ir prisidėti mažinant socialinę atskirtį tarp kavos gamintojų ir vartotojų. Norime, kad mūsų klientus pasiektų, tik aukštos kokybės kava, kurios pupelės buvo užaugintos su rūpesčiu ir meile.