Pakuojant kavas AROMA GOLD ir AROMA PLATINUM į minkštas pakuotes naudojama inovatyvi BOSCH AROMAFIN technologija. Ant pakuotės esantis BOSCH AROMAFIN ventilis rodo, kad kava buvo supakuota iškart po skrudinimo ir malimo, todėl ji išlaiko šviežiai sumaltos kavos skonį ir aromatą. Dėl šios technologijos vos tik atidarius kavos pakuotę, pasklinda nuostabus aromatas,  leidžiantis pasijusti tarsi kava būtų skrudinama ir malama jūsų namuose!

BOSCH AROMAFIN TECHNOLOGIJA

Sumalta kava išskiria dujas ir, jeigu būtų pakuojama iškart, pakuotės išsipūstų ar netgi suplyštų. Tai pridarytų daug problemų ne tik kavos gamintojui, tačiau ir vartotojams. Į pakuotes be ventilio kava pakuojama tik po tam tikro laiko. Taigi išlaikymas yra būtinas, tačiau jo metu sumalta kava su išsiskiriančiomis dujomis praranda ir dalį savo aromato. Kadangi kavos aromatas itin svarbus, jo praradimas didelis nuostolis.

 BOSCH AROMAFIN ventilis kavos pakuotės viduje susidariusioms dujoms leidžia lengvai pasišalinti, tačiau neleidžia orui patekti į vidų. Taip kava ilgiau išlaiko savo skonį ir šviežiai maltos kavos aromatą ir išvengiama problemos, kad pakuotė praras estetinę išvaizdą, arba kava bus paveikta aplinkos veiksnių.

*Unikali „Bosch Aromafin“ ventilio technologija naudojama 250 g ir 500 g minkštose kavos pakuotėse.